HALE PRZEMYSŁOWE

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z INFORMACJAMI O HALAH PRZEMYSŁOWYCH

Hale przemysłowe są nieodłącznym elementem każdej firmy produkcyjnej i logistycznej. Budowa takich obiektów koniecznie musi odbywać się przy użyciu komponentów najwyższej jakości, które zapewnią nie tylko wysoki komfort użytkowania, ale również bezpieczeństwo wszystkim pracownikom i osobom postronnym przebywającym w otoczeniu budynku.

Firma budowlana Bewika
zajmuje się wznoszeniem konstrukcji przemysłowych w różnych technologiach, zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów.

Do budowy każdej hali przemysłowej dobieramy optymalne rozwiązania, aby spełnić wszystkie oczekiwania naszych Klientów. Podejmujemy się każdego zlecenia związanego z generalnym wykonawstwem inwestycji budowlanych i zapewniamy kompleksowość wykonywanych prac.

Zapraszamy Państwa do nawiązana współpracy.

HALE PRZEMYSŁOWE WYKONANE ZE STALI

Stal jest materiałem, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród inwestorów chcących rozbudowywać swoje przedsiębiorstwa. Wynika to z faktu, że konstrukcje stalowe wznoszone są w bardzo szybkim tempie i mogą być montowane o każdej porze roku. Ponadto, ich ciężar własny jest stosunkowo mały w porównaniu z obiektami wykonywanymi w tradycyjnej, murowanej technologii.

Co ważne, konstrukcje stalowe wykonane są z bardzo dobrze zabezpieczonych prefabrykatów, które stanowią o ich długoletniej trwałości. Ich wytrzymałość na rozciąganie i działanie sił dynamicznych również stoi na wysokim poziomie, a modułowa budowa pozwala na zwiększenie powierzchni obiektu w łatwy i szybki sposób.

HALE PRZEMYSŁOWE WYKONANE Z ŻELBETONU

Beton, obok stali, jest jednym z najczęściej wykorzystywanych materiałów w budownictwie. Szczególnie konstrukcje żelbetowe są bardzo często stosowane do budowy hal przemysłowych, ponieważ doskonale się spisują w obiektach, w których występują duże obciążenia. Dużą zaletą hal przemysłowych budowanych z żelbetu jest ich ognioodporność oraz stabilność. Są one również mniej wrażliwe na drgania wynikające z wykorzystywania ciężkich urządzeń i maszyn wewnątrz obiektów oraz bardzo odporne na działanie warunków zewnętrznych.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.